Cyberpunk 2077 do sprawdzenia za darmo, ale nie na każdej platformie

Cyberpunk 2077 - Vi w kurtce Samurai z bronią
PS5 Xbox Series Xbox Series S

CD Projekt RED nie tylko pokazało Cyberpunk 2077 w wersji na PS5 i Xbox Series, ale też udostępniło darmową wersję testową gry. Chętni gracze mogą bezpłatnie sprawdzić tytuł na swoich sprzętach, aczkolwiek z możliwości tej nie skorzysta każda osoba.

Darmowy trial jest dostępny jedynie na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S. Jeśli macie którąś z wymienionych konsol, możecie zapoznać się z grą całkowicie za darmo i nie potrzebujecie do tego PS Plus ani Xbox Live Gold.

Wersja testowa Cyberpunk 2077 pozwala na granie przez pięć godzin. W tym czasie możecie sprawdzić wszystkie elementy produkcji, do jakich mają dostęp osoby, które kupiły grę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoznać się z misjami głównymi lub pobocznymi, albo po prostu pozwiedzać Night City. Nie ma ograniczeń poza wspomnianym limitem czasowym.

Warto jednak wspomnieć, że jeśli pogracie trochę w wersję testową, nie stracicie swoich postępów jeśli zdecydujecie się na zakup produkcji. CD Projekt RED potwierdziło, że Wasze stany zapisu przeniosą się do pełnej wersji gry. To bardzo istotne, jeśli spędzicie w darmowym wydaniu Cyberpunk 2077 parę godzin – szkoda byłoby stracić swój progress.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie