Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – do sieci wyciekła mapa Night City

Przeciek ujawnił wygląd mapy Night City z Cyberpunk 2077. Zdjęcia prezentują wydruk, który dołączany będzie do fizycznych kopii gry.

CD PROJEKT RED coraz mocniej reklamuje swoją nową grę, jednak wysyp nowych informacji bynajmniej nie hamuje przecieków. Tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie mapy Night City.

Źródło: Imgur

Obrazek prezentuje mapkę, która najprawdopodobniej zostanie dołączona do fizycznych wydań gry. Co ciekawe, zdradza ona nowe informacje o grze.

Warto zauważyć fakt, że sporą część mapy zajmują tereny pozamiejskie. Choć prezentacje gry dawały wgląd w dzikie rejony Night City, to mało kto spodziewał się, że będą one tak duże. Wielu graczy bało się wręcz, że Badlands zostały potraktowane po macoszemu.

Na wydruku uwzględniono wszystkie większe dzielnice, a także ważniejsze lokacje. Night City zdaje się w pewnym stopniu przypominać Los Santos, które oferowało zarówno rozległe linie brzegowe, jak i górzyste tereny, a także oczywiście samo miasto, które stanowić będzie główny punkt zmagań V.

Choć sama mapa może i nie wygląda na specjalnie ogromną, to przypomnę, że będziemy ją eksplorować w dużym stopniu… pionowo. Wielopoziomowe wieżowce stanowią przecież serce Night City i to właśnie one zajmują sporą część powierzchni mapy. Warto pamiętać, że nawet największe światy w grach nie będą dobre, jeśli nie zapełni się ich przyzwoitą treścią.

Rzeczywisty rozmiar terenu, który przyjdzie nam eksplorować wciąż pozostaje zagadką. Choć możliwe do odwiedzenia miejsca wydają się być wystarczająco duże, to ich faktyczną skalę poznamy dopiero po premierze gry, czyli już 19 listopada.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się