Darmowy dodatek do Cyberpunk 2077 na Amazon Prime Gaming. Odbierz już teraz

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Amazon Prime Gaming ma miłą niespodziankę dla posiadaczy gry Cyberpunk 2077 wraz z dodatkiem Widmo Wolności. Już teraz możecie odebrać za darmo świetny pistolet, który z pewnością przyda się podczas potyczek na ulicach Night City. Co ważne, dodatek ten jest dostępny zarówno na PC, jak i dla graczy wersji konsolowych.

Dodatek do Cyberpunk 2077 w Amazon Prime Gaming

Jeżeli posiadacie abonament Amazon Prime Gaming, to już teraz możecie odebrać niewielki, choć świetny dodatek do gry Cyberpunk 2077 Widmo Wolności. W ofercie dla subskrybentów pojawił się specjalny pistolet Catahoula, który odbierzecie już teraz — możecie skorzystać z tego linku. Broń ta okaże się niewątpliwie przydatnym dodatkiem do naszego ekwipunku, gdy postanowimy odwiedzić mniej przyjazne zakamarki Night City — czyli w sumie większość z nich.

Warto pamiętać, że pistolet Catahoula jest dostępny wyłącznie dla posiadaczy dodatku Widmo Wolności — zarówno w wersji na PC, jak i konsole PlayStation 5 czy Xbox Series X|S. Jeżeli nie posiadacie tego rozszerzenia, to można je nabyć choćby w pakiecie z podstawową wersją gry. Promocje na Cyberpunk 2077 znajdziemy choćby w internetowych sklepach z kluczami.

Przypominamy, że wciąż odebrać można darmowe gry w Amazon Prime Gaming. Obecnie w ofercie nie ma może jakichś wielkich hitów, ale kilka z dostępnych produkcji jest wartych uwagi. Obecnie gry za darmo w abonamencie to:

  • Atari Mania
  • Lost Lands: Sand Captivity – Collector’s Edition
  • APICO
  • Asteroids: Recharged
  • A Tiny Sticker Tale
  • Endling: Extinction is Forever

O kolejnych nowościach będziemy informować tutaj.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie