Niespodzianka od Amazon Prime Gaming. Nowa gra za darmo do odebrania

Gra za darmo w Amazon Prime Gaming
Newsy PC

Posiadacze abonamentu Amazon Prime Gaming już teraz mogą odebrać nowe tytuły. Nowe, bo mowa nie tylko o Atari Mania, ale również innej produkcji. Dodatkowa gra za darmo pojawiła się w ofercie całkiem niespodziewanie, co jest oczywiście miłym zaskoczeniem. O jakim tytule mowa?

Gra za darmo od Amazon Prime Gaming

Po raz kolejny posiadacze abonamentu Amazon Prime Gaming mogą skorzystać z oferty darmowych gier do odebrania. Wczoraj, czyli w miniony czwartek do usługi trafiła gra Atari Mania, ale nie tylko. Przygotowano bowiem miłą niespodziankę dla graczy, pozwalając im odebrać jeszcze jeden dodatkowy tytuł. Do oferty trafiła też gra Lost Lands: Sand Captivity – Collector’s Edition. Obydwa tytuły możecie odebrać już teraz, korzystając z poniższych linków:

  • Atari Mania – za darmo
  • Lost Lands: Sand Captivity – Collector’s Edition – za darmo

Atari Mania to mieszanka przygodowej gry akcji, w której udamy się w podróż przez 150 poziomów odgrywających ekscytującą historię gier wideo. A druga niespodziewana gra za darmo? Wspomniany wcześniej tytuł Lost Lands: Sand Captivity w edycji kolekcjonerskiej to przygodówka chwalona m.in. za naprawdę uroczą oprawę graficzną i świetne udźwiękowienie.

To oczywiście niejedyne gry, jakie w styczniu możecie odebrać z Amazon Prime Gaming. W ofercie znaleźć można m.in. symulator pszczelarza, czyli Apico. Pełną listę dostępnych gier znajdziecie poniżej:

  • Atari Mania
  • Lost Lands: Sand Captivity – Collector’s Edition
  • Endling – Extinction is Forever

Wkrótce, bo już 25 stycznia dostępna będzie też gra Yars: Recharged jako kod do wykorzystania w sklepie Epic Games Store.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie