Kup Cyberpunk 2077: Ultimate Edition w promocji. Jedynie 159 zł za kompletne wydanie!

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition
Newsy PC

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition to najlepsze dostępne wydanie jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. W zestawie znajdziecie nie tylko pełną wersję gry, ale również dodatek Phantom Liberty i najnowsze aktualizacje. Wersja na komputery osobiste jest teraz dostępna w atrakcyjnej promocji. To najlepsza oferta na tę pozycję w sieci!

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition do kupienia w promocji

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać pozycji, jaką jest Cyberpunk 2077. Produkcja polskiego CD Projekt RED od samego początku budziła ogromne zainteresowanie graczy, a nawet mimo pierwotnych problemów technicznych przyciągnęła do monitorów i konsol miliony graczy. Mimo paru lat od premiery Night City nadal ma wiele do zaoferowania, tym bardziej że niedawno premierę miał dodatek o tytule Phantom Liberty.

To zdecydowanie jedno z najlepszych growych rozszerzeń ostatnich lat, o czym przekonacie się czytając naszą recenzję. DLC to jedno, ale twórcy zadbali także o sporo aktualizacji dotyczących m.in. oprawy graficznej. Dziś jest to jedna z lepiej wyglądających gier na rynku. Chcecie rozpocząć swoją przygodę? Teraz jest na to najlepszy moment, bo pełna edycja gry wraz z dodatkami, czyli Cyberpunk 2077: Ultimate Edition jest do kupienia w atrakcyjnej promocji na PC:

Kompletna edycja gry — co się w niej znajduje?

Zakup kompletnej wersji gry pozwoli nam w pełni skosztować szalonego życia Night City, a także przeżyć niejedną przygodę w tym brutalnym, choć fascynującym świecie. W zestawie dostępnym w promocji znajdziemy:

  • Podstawową wersję gry Cyberpunk 2077
  • Dodatek Widmo Wolności (Phantom Liberty)
  • Wszystkie darmowe DLC i dodatki
  • Aktualizację do wersji 2.1

Warto zauważyć, że nawet jeżeli ukończyliście już główny wątek fabularny, to powrót do gry w najnowszej wersji ma sporo sensu. Poza możliwością zagrania w dodatek Phantom Liberty czeka na was sporo nowości, które zostały dodane do gry w ostatnich miesiącach. Jakie zmiany wprowadziła aktualizacja oznaczona numerem 2.1? Oto one:

  • W pełni funkcjonalne metro NCART
  • Słuchanie muzyki przez radioport
  • Nowe formy aktywności i spotkań z postaciami
  • Nowe pojazdy (w tym nowy model Porsche 911 cabriolet)
  • Lepszy model jazdy na motocyklu

Trzeba też przypomnieć, że w ubiegłym roku do gry trafił również specjalny tryb graficzny nazwany Ray Tracing Overdrive. To specjalne ustawienie graficzne, dzięki któremu Night City będzie jeszcze piękniejsze. Wymaga potężnej mocy obliczeniowej komputera, ale efekt jest warto każdych pieniędzy. Zobaczcie sami, jak cudownie prezentuje się Cyberpunk 2077:

To najlepsze wydanie polskiego hitu, jakie kiedykolwiek miało miejsce. Nie ma po co zwlekać i warto już teraz skorzystać ze specjalnej promocji.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie