Cyberpunk 2077 przeciwnik z Maelstrom

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Kolejna ciekawostka z Cyberpunk 2077. Ilu wrogów pokonali gracze?

CD Projekt RED podzieliło się na Twitterze nową informacją na temat dokonań graczy w Cyberpunk 2077. Dowiedzieliśmy się, że ofiarą V padło już 13 miliardów przeciwników.

Twórcy CP 2077 ostatnio regularnie publikują za pośrednictwem Twittera różne ciekawostki dotyczące ich produkcji. Wiemy już między innymi, jaki jest najbezpieczniejszy i najniebezpieczniejszy dystrykt w Night City. Natomiast teraz przyszedł czas na podsumowanie osiągnięć fanów w dziedzinie liczby pokonanych wrogów.

Zgodnie z informacjami od RED-ów ofiarą bohatera gry padło do tej pory 13 miliardów oponentów. Dla porównania polskie studio zamieściło w tym samym poście informację o liczbie mieszkańców Night City – ta sięga 6,7 miliona.

CD Projekt RED cały czas pracuje nad eliminowaniem błędów w swojej produkcji. Co pewien czas dostajemy świeże patche poprawiające jakość programu. W czwartek informowaliśmy, że CP 2077 ma już wkrótce otrzymać „największą aktualizację”, która być może położy kres złej sławie gry. Oby tak było.

Tymczasem 21 czerwca Cyberpunk 2077 powrócił do PS Store po spełnieniu warunków podyktowanych przez Sony. Ku zdziwieniu wszystkich w ciągu zaledwie dziewięciu dni produkcja zdobyła status bestsellera za miesiąc czerwiec.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się