Cyberpunk 2077 - V

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

CD PROJEKT RED przypomina, komu należy się ulepszona wersja Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 wrócił na PS Store, więc to dobra pora, na przypomnienie obietnic. CD PROJEKT RED wspomina o next-genowym patchu.

Po pół roku nieobecności, Cyberpunk powrócił do PlayStation Store. Grę można już kupić w cyfrowym wydaniu, choć Sony i CD PROJEKT RED nadal ostrzegają przed możliwymi trudnościami.

Przy okazji Redzi postanowili przypomnieć też, że gra otrzyma next-genowe wydanie. Oczywiście będzie ono dostępne zupełnie za darmo dla posiadaczy gry na PS4 i Xbox One. Wydanie ulepszenia wciąż jest planowane na drugą połowę bieżącego roku.

W grę można grać na konsolach PlayStation 4 Pro i PlayStation 5. Dodatkowo, w drugiej połowie 2021 roku, darmowa aktualizacja do nowej generacji będzie dostępna dla wszystkich właścicieli wersji Cyberpunka 2077 na PS4. Dzięki tej aktualizacji Cyberpunk w pełni wykorzysta większe możliwości sprzętowe nowej konsoli.

– czytamy w komunikacie CD Projekt RED

Na razie nie znamy żadnych dodatkowych szczegółów aktualizacji. Najpewniej gra otrzyma kilka trybów działania i dodatkowe usprawnienia grafiki. Cyberpunk 2077 działa przyzwoicie na konsolach nowej generacji, ale zdecydowanie da się z nich wycisnąć jeszcze więcej.

Na konkretną datę premiery next-genowej łatki musimy zaczekać. CD PROJEKT RED stale naprawia Cyberpunka i zapewne to właśnie poprawki mają największy priorytet.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się