Cyberpunk 2077 - V patrzy na motel

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 wkrótce z aktualizacją 1.3 i DLC. Gdzie i kiedy oglądać dzisiejszą transmisję?

Dziś CD Projekt opowie trochę o nadchodzących do Cyberpunk 2077 zmianach i nowościach. Poza aktualizacją 1.3, omówione zostanie też DLC.

Wczoraj oficjalnie zapowiedziano aktualizację 1.3 do Cyberpunk 2077. Łatka wprowadzi między innymi poprawki do minimapy, możliwość zresetowania wybranych umiejętności oraz usprawnienia dialogu w Chmurach. Zmian będzie zapewne dużo więcej.

Zapowiedziano również, że Redzi opowiedzą trochę o nowościach na specjalnej transmisji. Ta odbędzie się dziś, tj. 17 sierpnia, o godzinie 18:00 czasu polskiego. Obejrzymy ją tylko i wyłącznie na platformie Twitch.

Czego się spodziewać? Przede wszystkim omówienia najważniejszych zmian w aktualizacji 1.3. Ta zapewne będzie bardzo duża i wprowadzi nie tylko większe usprawnienia, ale też poprawki mniejszych błędów. Przynajmniej tak było w przypadku poprzednich większych łatek.

Dodatkowo mamy liczyć na pierwsze konkretne wieści o DLC. Spodziewałbym się, że nie poznamy wszystkich szczegółów, ale być może dowiemy się, co przyniesie ze sobą kilka najbliższych paczek nowości. Nie nastawiajmy się na wielkie dodatki zbyt szybko i stawiałbym bardziej na coś na kształt DLC z Wiedźmina 3.

Jeśli nie macie czasu na oglądanie transmisji, spokojna głowa. Śledźcie nasz dział newsów, bowiem będziemy na bieżąco informować o najistotniejszych rzeczach, które omówią Redzi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się