Do CS:GO trafił budynek, który jest dobrze znany mieszkańcom Łodzi

CS:GO biurowiec w Łodzi
Newsy PC

Popularna strzelanka CS:GO wzbogaciła się o kolejną niestandardową mapę, która jest gotowa do pobrania z Warsztatu Steam. Witamy w Łodzi!

Kto chce spróbować czegoś więcej niż oficjalne mapy CS:GO, może sięgać po miejscówki, które są tworzone przez społeczność. Tym razem jednak nie podrzucimy Wam czegoś “od fanów”. Zaproponujemy za to mapę stworzoną przez grupę ERBUD we współpracy z agencją Gameset.

CS:GO z najwyższym biurowcem w Łodzi

Kompleks Hi Piotrkowska możemy zobaczyć w CS:GO, pobierając darmową mapę z Warsztatu Steam. Jak czytamy w komunikacie prasowym firmy, na podstawie zdjęć, filmów i rzutów budynku stworzono kombinację najbardziej charakterystycznych przestrzeni, takich jak część biurowa, rozrywkowa, tarasy czy siłownia. Mapa jest dostępna dla wszystkich chętnych graczy

Jest to z pewnością fajna ciekawostka dla mieszkańców Łodzi (choć wierzę, że nie tylko), którzy lubią posiedzieć wieczorami przy Counter-Strike: Global Offensive.

Zamierzasz pobrać mapę? Na filmiku poniżej zobaczycie migawki z rozgrywki.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie