Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Crytek pokaże Warface na Warsaw Games Week

Twórca i wydawca gier wideo Crytek potwierdził swój udział w kolejnych polskich targach gier – Warsaw Games Week (WGW).

Od momentu wydania w 2013, Warface stale się rozwija, do gry zawitały m.in. liczne nowe tryby do kooperacji i rywalizacji, a częste aktualizacje trzymają fanów w ciągłej gotowości bojowej. Podczas WGW odwiedzający będą mogli przetestować najnowszą wersję gry oraz doświadczyć akcji PvP na stoisku Hyperbook, gdzie producent sprzętu zaprezentuje laptopy i desktopy do gier. Wśród nich dostępne będą modele z serii X15DM i X17DM, Hyperbook SL501 z monitorem 4k oraz firmowy desktop Hyperbox Tower.

Gracze, którzy wypróbują Warface podczas Warsaw Games Week, otrzymają w nagrodę kod, dający im dostęp do tymczasowych przedmiotów w grze, w tym 5-dniowy VIP Booster, elitarne bronie, 3 tys. dolarów Warface i specjalne skórki. Będą oni również mieli szansę na wzięcie udziału w dziennym losowaniu nagród. Dodatkowo każdy, kto zarejestruje się na stoisku, weźmie udział w losowaniu Hyperbooka z serii Gaming.

Źródło: Crytek

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się