Crosshair kolejnym trybem, który trafi do Battlefield Hardline. Na czym ma polegać?

Zapowiada się na trudna i dynamiczna zabawa.

Studio Visceral Games zdradziło kilka szczegółów dotyczących nowego trybu Crosshair,który znajdziemy w nadchodzącym Battlefield Hardline.

Crosshair to starcie dwóch pięcioosobowych zespołów. W pierwszej grupie znajdą się policjanci, którzy muszą eskortować VIP-a w określone miejsce na mapie. Zadaniem drugiej drużyny, złożonej z bandytów, jest oczywiście zrobienie wszystkiego, by udaremnić plany mundurowych. Trzeba jak najszybciej zlikwidować ochranianą personę.

Na szczęście VIP nie będzie kierowany przez sztuczną inteligencję, wcieli się w niego jedenasty gracz na mapie. Rola VIP-a nie ograniczy się ponadto do biernej ucieczki i chowania się za plecami policjantów. Dostanie on w swoje ręce broń krótką lub karabin.

W czym ma polegać trudność trybu Crosshair? Po pierwsze nie będzie odrodzenia postaci po śmierci, po drugie – na dotarcie do punktu ewakuacyjnego dostaniemy jedynie trzy minuty. Zapowiada się zatem dynamiczna jatka.

Przypominamy, że polska premiera Battlefield Hardline została zaplanowana na 19 marca tego roku. Zagramy na PC oraz konsolach: PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet