Nowe wibrujące słuchawki już w sprzedaży

Nowe wibrujące słuchawki już w sprzedaży
Newsy PC Technologie

Trust Gaming wprowadza do sprzedaży dwa modele zestawów słuchawkowych z aktywnym systemem wibracji i wirtualnym dźwiękiem przestrzennym 7.1 – GXT 354 Creon i GXT 383 Dion.

Producent informuje, że wraz ze wspomnianymi modelami swoją premierę miały słuchawki GXT 344 Creon (cena – około 170 zł), oferujące dźwięk stereo i klasyczny, niewibrujący bas.

Multiplatformowy król

Nazwane na cześć jednego z królów antycznej Sparty, słuchawki GXT 383 Dion (cena – około 470 zł), mają podbić serca e‑sportowych entuzjastów i innych graczy, niezależnie od platformy, z której korzystają. Dzięki dołączonej do zestawu cyfrowej przejściówce, możliwe jest podłączenie Diona do całego spektrum urządzeń za pomocą gniazda optycznego w standardzie SPDIF oraz gniazd USB i minijack 3,5 mm. Słuchawki GXT 383 charakteryzują się pasmem przenoszenia w zakresie 20 Hz – 20 kHz, czułością 113 dB i impedancją na poziomie 32 Ohm. Za wytwarzanie dźwięku odpowiadają 50 milimetrowe przetworniki współpracujące z systemem wibrującego basu. Pozwala on dosłownie poczuć dźwięk na własnej skórze – niezależnie, czy to wybuch w grze, czy bit w muzyce.

Trust GXT 383 Dion

W połączeniu z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym 7.1, zestaw Dion daje według producenta realne poczucie obecności w samym centrum rozgrywki. Zamknięta konstrukcja słuchawek ma zapewniać dobrą izolację użytkownika od hałasów otoczenia, a regulowany pałąk i miękka poduszka mają zadbać o wygodę użytkowania nawet podczas wielogodzinnej gry. GXT 383 wyposażono również w wysuwany, elastyczny mikrofon wielokierunkowy o dużej czułości.

Trust GXT 344 Creon

Dwaj władcy

Dopełnieniem rodziny królewskiej są dwa zestawy Trust Gaming – nazwane na cześć mitycznego króla Teb – GXT 354 i GXT 344. Oba urządzenia są do siebie bliźniaczo podobne pod względem obudowy. Wokółuszna budowa muszli izoluje dźwięki z otoczenia, a miękkie nauszniki w parze z poduszką na regulowanym pałąku dbają według producenta o komfort użytkowania, niezależnie od czasu spędzonego w słuchawkach. Za dźwięk w obu konstrukcjach odpowiadają 40 milimetrowe przetworniki. Zestawy Creon charakteryzują się pasmem przenoszenia o częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz, czułością 118 db i impedancją 32 Ohm.

Składany, wielokierunkowy mikrofon dba z kolei o jakość komunikacji głosowej. Ponadto, zestaw GXT 354 oferuje wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 i system aktywnego, wibrującego basu. Gwarantuje to według Trust Gaming łatwe pozycjonowanie przeciwników. GXT 354 Creon komunikuje się za pomocą portu USB, z kolei GXT 344 wyposażony jest w przejściówkę pozwalającą korzystać zarówno ze standardu USB, jak i 3,5 mm minijack.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie