Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PC, XOne i Switch z nową datą premiery

Zaskakująca zmiana decyzji wydawcy gry.

Activision podało, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w wersji PC, Xbox One i Switch będzie dostępny w sprzedaży od 29 czerwca 2018 roku. Wcześniej premiera była zapowiedziana na 10 lipca, więc jak widać, gra ukaże się wcześniej niż sądziliśmy.

To z pewnością bardzo dobra wiadomość dla graczy. Dla przypomnienia dodamy, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w wersji na PlayStation 4 ukazało się 30 czerwca 2017 roku. Sony jak widać, miało więc czasową wyłączność na produkcję.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oferuje ulepszone wersje trzech pierwszych części popularnej platformówki z PlayStation. Mowa o Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot 3: Warped.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%