Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na nowych screenach

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na nowych screenach
Newsy PS4

Zobaczcie jak wygląda remake Crasha.

Activision pokazało w magazynie Game Informer nowe screeny z nadchodzącej trylogii Crasha Bandicoota. Nie są to co prawda obrazki wysokiej jakości, ale dają ogląd na to, jak będzie wyglądać produkcja.

Na screenach widzimy remake drugiej odsłony trylogii. W ramach Crash Bandicoot N-Sane Trilogy dostępne będą następujące części: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back oraz Crash Bandicoot 3: Warped.

Gra ma zadebiutować w tym roku, ale dokładnej daty wydania jeszcze nie znamy. Za remake odpowiada studio Vicariuos Visions, natomiast pierwowzór stworzyło Naughty Dog, ale prawa do marki Crash Bandcioot od wielu lat należą do Activision.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie