Pobierajcie za darmo nowy poziom do odświeżonego Crasha. Z oryginału go wycięto, bo był za trudny

Terał łatwiej nie będzie.

Pierwsza część Crash Bandicoot miała zostać uzupełniona o jeszcze jeden poziom, który jednak został wycięty z gry, ponieważ deweloperzy nie zdążyli go dopracować. Głównym problemem był zbyt wysoki poziom trudności! Level Stormy Ascent nie znalazł się zatem w grze, choć na samej płytce był obecny, o czym świadczyły ukryte pliki na krążku.

Teraz możemy zagrać jednak w Stormy Ascent i to w odświeżonym Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Dodatkowa plansza została udostępniona do pobrania za darmo w PS Store, lecz ściągniemy go za free tylko do 19 sierpnia. Później za etap trzeba będzie zapłacić około 13 zł.

Poznaj nowy poziom Stormy Ascent z oryginalnej gry Crash Bandicoot. Przy oryginalnej wersji nie został nigdy ukończony i wydany. Przetestuje on nawet największych wymiataczy! Czy będziesz w stanie pokonać szybko chowające się stopnie, naukowców rzucających flaszkami, latające ptaki, ruchome platformy i żelazne kolce? Pobierz i zagraj w poziom Stormy Ascent! – taką zachętę do podjęcia wyzwania umieszczono na karcie dodatkowego poziomu w PS Store.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.