Nowa linia lekkich słuchawek dla graczy

Nowa linia lekkich słuchawek dla graczy
Gamescom 2017 Newsy PC Targi Gamescom Technologie

Podczas targów Gamescom 2017, Corsair ogłosił premierę nowej serii gamingowych słuchawek – VOID PRO.

Zostały one oparte o poprzednią wersję słuchawek VOID. Nowe modele charakteryzują się lekką, aluminiową konstrukcją i lepszą jakością dźwięku.

Wygodne i solidne słuchawki

CORSAIR VOID PRO zostały stworzone z myślą o komforcie użytkowania. Projektanci chcieli, aby gracz, w czasie długich sesji przy komputerze, mógł całkiem zapomnieć o słuchawkach na głowie. Regulowany pałąk łączy metalową konstrukcję z miękkim obiciem z mikrofibry. W nausznikach zastosowano dostosowującą się do kształtu ucha piankę.

Jakość dźwięku

We wszystkich modelach VOID PRO zastosowano specjalnie dostrojone 50-milimetrowe, neodymowe, magnetyczne przetworniki. Technologia Dolby Headphone 7.1 Surround sprawia, że gracze, korzystając ze słuchawek, czują, jakby naprawdę byli w świecie gry. VOID PRO zapewniają szerokie spektrum dźwięków, czyste wysokie tony oraz głębokie basy.

Corsair VOID PRO

Mikrofon dla graczy

W czasie zawodów esportowych każde słowo przekazane do współzawodnika może zdecydować o zdobyciu prestiżowego trofeum lub o porażce. Dlatego słuchawki VOID PRO wyposażono w jednokierunkowy mikrofon, tłumiący niechciane dźwięki. Dodatkowo, zestaw posiada certyfikat Discord przyznawany urządzeniom, które bez problemu współpracują z tym popularnym komunikatorem.

Różne modele

Słuchawki VOID PRO dostępne są w trzech wersjach. Każda oferuje inny sposób podłączenia. VOID PRO RGB WIRELESS to bezprzewodowe słuchawki o zasięgu 12 metrów, podświetleniu RGB i pojemnej baterii, która gwarantuje 16 godzin ciągłej pracy. VOID PRO RGB USB można podłączyć za pomocą złącza USB i również cieszyć się dźwiękiem Dolby Headphone 7.1 Surround. Natomiast model VOID PRO SURROUND to wieloplatformowe słuchawki, które bez problemu można podłączyć do PC oraz innych gamingowych i mobilnych urządzeń.

Możliwość personalizacji

CORSAIR, podobnie jak w przypadku klawiatur mechanicznych z serii K, oferuje w słuchawkach podświetlenie RGB. Zostało ono wbudowane do obydwu nausznikóww modelu VOID PRO RGB WIRELESS oraz VOID PRO RGB USB. Jest w pełni konfigurowalne i oferuje praktycznie nieograniczoną paletę kolorów. Oprogramowanie CORSAIR Utility Engine umożliwia pełną kontrolę nad korektorem dźwięku, podświetleniem RGB oraz pozwala zsynchronizować słuchawki z innymi urządzeniami CORSAIR podłączonym do komputera.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie