Cooler Master prezentuje kosmiczną obudowę

Cooler Master prezentuje kosmiczną obudowę
Newsy PC Technologie

Swoboda w aranżacji wnętrza to główna zaleta tej obudowy.

Tym razem popularny producent stworzył obudowę typu Full Tower, dla najbardziej wymagających użytkowników. Produkt skierowany jest dla tych, którzy przy składaniu komputera lubią mieć pełną swobodę działania. Tę ma dać właśnie Cosmos C700P.

Najważniejszą cechą nowej obudowy CM jest jej elastyczność, rozumiana jako niespotykana dotychczas swoboda w aranżacji wnętrza. To, jakie podzespoły i w jakiej konfiguracji wejdą do Cosmos C700P, zależy wyłącznie od potrzeby użytkownika.

Przykładowo gracz może zmienić pozycję tacki na płytę główną. Taki ruch umożliwia m.in. montaż karty graficznej nie w poziomie, ale w pionie. W ten sposób wytworzone przez podzespoły ciepłe powietrze może bez przeszkód wydostawać się przez górę obudowy.

Cooler Master wyposażył swój produkt w aluminiowe uchwyty, zamontowane zarówno na górze, jak i dole obudowy. Ułatwiają one przenoszenie Cosmos C700P, a biorąc pod uwagę spore gabaryty urządzenia, taka pomoc naprawdę jest potrzebna. Co więcej, wzdłuż uchwytów poprowadzono linie z podświetleniem RGB.

Fani szklanych paneli powinni być zadowoleni z Cosmos C700P. Obudowa posiada aż dwie ścianki z hartowanego szkła, po obu stronach urządzenia. Szyby są podwójnie zakrzywiane po bokach, by osiągnąć jeszcze lepszy wygląd. Do tego dochodzą specjalne nakładki pozwalające zakryć zasilacz czy kable, dzięki czemu wnętrze obudowy zawsze będzie prezentować się niezwykle estetycznie.

Obudowa Cosmos C700P kosztuje około 1120 zł.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie