Zamiast efekciarskiego designu, funkcjonalność. Nowości od znanego producenta

0 komentarzy

Już dziś startuje kolejna edycja technologicznych targów Computex. W trakcie imprezy Cooler Master zaprezentuje kilka zupełnie nowych produktów, w tym chłodzenie, obudowy czy peryferia.

Producent chwali się, że zaprojektowane przez niego produkty stanowią połączenie oryginalnych rozwiązań i designu z zaawansowaną technologią. Dodatkowo mają się one wyróżniać nowym oprogramowaniem, dużymi możliwościami konfiguracyjnymi i wsparciem dla podświetlenia RGB.

Naprawdę duża sprawa
Na Computexie Cooler Master na pewno zaprezentuje nowe chłodzenie, roboczo nazwane UFO. Będzie to następca MasterAir Maker 8: jeszcze większy i efektywniejszy w działaniu niż jego poprzednik. UFO będzie oparte o nowy sposób łączenia LHP (loop heat pipe) z podstawą komory parowej.

Idzie nowe
Cooler Master nie zapomina o swojej flagowej serii, MasterCase. Po pierwsze ujawnione zostaną nowe akcesoria dla dotychczasowych obudów. Co ważniejsze jednak, producent obiecuje pokazać zupełnie nową serię case’ów, o niespotykanym dotychczas wyglądzie i kompaktowych rozmiarach.

Coś dla graczy
Na imprezie pojawią się też nowe peryferia, sygnowane marką Cooler Master. Zamiast efekciarskiego designu, producent postawi na funkcjonalność, w tym liczne możliwości dostosowania urządzeń do własnych potrzeb. Wśród nowości znajdą się m.in. dwie myszki, słuchawki i zestaw gamingowy.

Mniej, znaczy lepiej!
Nowy zasilacz będzie z kolei uszczuplony o kilka zbędnych części. Zabieg ten nie pogorszy jednak sprawności PSU, a dzięki niemu urządzenie będzie znacznie cichsze. Dodatkowo osłona izolacyjna i płaskie przewody będą występować… w różnych wariantach kolorystycznych.

Modderzy zgłaszają gotowość
Na stoisku Cooler Mastera zjawią się również zwycięzcy tegorocznej edycji Case Mod World Series. Artyści zaprezentują swoje umiejętności modderskie, natomiast publiczność może liczyć na liczne konkursy, w których do wygrania będą m.in. części z przygotowanych przez modderów prac.

Targi Computex 2017 odbędą się w Tajpej w dniach od 30 maja do 3 czerwca. Stoisko Cooler Master będzie znajdować się w Nangang Exhibition Center, przy stanowisku M0820.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się