Co pokaże Crytek na Poznań Game Arena?

Twórca i wydawca gier wideo Crytek potwierdził swój udział w największych polskich targach gier, czyli Poznań Game Arena (PGA), podczas których pokaże najnowszą wersję darmowej strzelanki sieciowej Warface.

Na PGA, które będzie miało miejsce od 16 do 18 października w Poznaniu, Crytek połączy swoje siły z Alienware, ukazując strzelankę na potężnym sprzęcie growym na stoisku nr 17 w pawilonie 7a. Dodatkową możliwość na zagranie w Warface gracze będą mieli na stoisku nr 7 w pawilonie 8, gdzie polski producent sprzętu Hyperbook zaprezentuje nowe modele notebooków i desktopów dla graczy.

Od czasu debiutu na Poznań Game Arena w 2013 roku, Warface nieustannie się rozwija. Obecna wersja gry jest znacznie obszerniejsza, obejmując ponad 30 map do kooperacji i rywalizacji, ponad 100 różnorodnych broni, turnieje klanowe, najnowszy tryb Polowanie i wiele innych funkcji.


Poprawiono także balans rozgrywki, grafikę, balans ekonomii, ulepszono system wykrywania oszustów, uruchomiono nowy interfejs użytkownika.

Źródło: Crytek

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

11 Shares
Share11
+1
Tweet