Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Civilization VI – New Frontier Pass. Nowa przepustka sezonowa w szczegółach

Kto zagrywa się w Civilization VI, powinien wiedzieć, że przed nami jeszcze dużo dobrego. Właśnie poznaliśmy konkrety dotyczące New Frontier Pass.

2K oraz Firaxis przedstawiają nową przepustkę sezonową do Civilization VI. New Frontier wprowadzi na przestrzeni nadchodzącego roku – w dwumiesięcznych odstępach – jeszcze więcej cywilizacji, dziewięciu nowych liderów oraz sześć nowych trybów gry.

Civilization VI – New Frontier Pass będzie dostępny za 39,99 euro na Xbox One, PS4, Nintendo Switch, Windows PC, Mac i Linux. Każdy indywidualny pakiet DLC będzie również dostępny do kupienia osobno.

Pierwszy dodatek, Majowie i Wielka Kolumbia, pojawi się 21 maja na wspomnianych platformach (na mobile mamy otrzymać Passa później w tym roku). DLC doda wspomniane cywilizacje wraz z nowymi liderami. Otrzymamy również nowy tryb gry Apokalipsa, nowe miasta-państwa, zasoby i cuda natury.

Civilization VI – New Frontier Pass

Każdy, kto kupi Civilization VI – New Frontier Pass, otrzyma ekskluzywne bonusy – pakiety Persona Teddy Roosevelt i Catherine De Medici. Każdy pakiet zawiera zupełnie nowe spojrzenie na ulubionego lidera, z nowym modelem i jego tłem, nowymi premiami do gry i zaktualizowanym programem, który odzwierciedla zmiany w osobowości postaci. „Rough Rider Teddy” specjalizuje się w utrzymywaniu pokoju na swoim kontynencie, podczas gdy „Magnificence Catherine” może wykorzystać Luxuries, aby zmiażdżyć świat kulturą i turystyką. Pakiety Persona będą dostępne w lipcu, wraz z premierą drugiego dodatku.

Deweloper obiecuje, że zapewni również bezpłatne aktualizacje między pakietami DLC, które zawierają nowe mapy, scenariusze, aktualizacje balansu i inne poprawki. Ta zawartość będzie dostępna dla każdego posiadacza podstawowej wersji gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%