Children-of-Morta

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Children of Morta z drugą darmową aktualizacją i trybem NG+

Dzielna rodzina Bergsonów z gry Children of Morta kontynuuje swoją podróż po deweloperskiej mapie wraz z aktualizacją Setting Sun Inn. Darmowa aktualizacja to tryb New Game+, nowe scenki odgrywane w trakcie przygody i questy. Wstąp więc do gospody Zachodzącego Słońca na kolejną kolejkę – tym razem na koszt firmy.

Setting Sun Inn to druga z serii planowanych przez dewelopera Dead Mage i wydawcę 11 bit studios aktualizacji na rok 2020. New Game+ to nowe wyzwanie dla graczy, którzy zechcą jeszcze raz udać się w podróż z Bergsonami. Tryb ma dodatkowo podbity poziom trudności, zwiększa się też maksymalny poziom postaci.

Historia w Children of Morta zostanie natomiast wzbogacona ponad 50-ma nowymi przerywnikami, scenkami w domu Bergsonów i aktywnościami. Te dodatkowe fabularne fragmenty powinny jeszcze bardziej wzmocnić rodzinną więź bohaterów z graczami i cudownym światem Rea. Ponadto w podziemiach pojawią się nowe questy poboczne, które gracz otrzymuje od członków rodziny. Zarówno nowe scenki jak i misje dodatkowe dostępne będą dla graczy również podczas ich pierwszej rozgrywki. Aktualizacja obejmuje wszystkie platformy: Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Aktualizacja Setting Sun Inn zawiera:

  • Tryb New Game+ w którym gracze zachowują odblokowane postacie, ich progres, ulepszenia kupione w warsztacie Bena i laboratorium Margaret
  • 20 nowych przerywników filmowych
  • 8 nowych Home Interactive Events by jeszcze bardziej ożywić codzienność Bergsonów
  • 26 nowych Home Idle Activities by rodzina miała się czym zająć
  • 14 nowych wydarzeń i questów
  • 3 nowe questy poboczne
  • Zmiany w balansie rozgrywki i poprawki błędów

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się