Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Children of Morta – pierwsze płatne DLC dostępne. Cały dochód na zwierzaki

Paws and Claws to charytatywne DLC do Children of Morta, świetnego action-RPG dostępnego na PC, Xbox One, Nintendo Switch i PlayStation 4.

11 bit studios ogłasza, że cały dochód z dodatku Paws and Claws trafi do Humane Society International, jednej z największych organizacji ochrony zwierząt na świecie.

Aby chronić stworzenia z łapami i pazurami, ale też dziobami, skrzydłami, futrem lub rogami, do domu Bergsonów zostanie dodana zupełnie nowa sekcja. Oczywiście opieka nad zwierzętami oznacza nowe codzienne obowiązki dla członków rodziny, ale bezinteresowna miłość i kojąca obecność takich pupili niesie satysfakcję i wpływa pozytywnie na bohaterów w kolejnych bitwach.

To nie wszystko – wraz z bezpłatną aktualizacją do gry trafi szereg nowych przedmiotów, które dostępne będą dla wszystkich graczy. Wśród nich znajdą się nowe relikty, przedmioty jednorazowego użytku i błogosławieństwa, mogące na przykład tworzyć wokół wojowników pułapki laserowe lub chronić Bergsonów ziejącym ogniem. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Paws and Claws to rodzaj zawartości w pełni oddającej naszą filozofię. Zwierzęta stanowiły istotną część oryginalnej historii w Children of Morta, więc wzbogacanie relacji z nimi wydawało się naturalnym ruchem. A współpraca z organizacją taką jak Humane Society International doskonale wpisuje się w sposób myślenia 11 bit studios, ponieważ uważamy, że firma produkująca gry niosące przekaz powinna też podejmować działania mające znaczenie– powiedział Karol Kała, producent Children of Morta.

Paws and Claws – najważniejsze nowości:

  • Schronisko dla zwierząt – dodaje zupełnie nową część domu
  • Stado różnorodnych zwierząt odwiedzi Bergsonów – jelenie, lisy, ptaki i nie tylko
  • Nowa mechanika – używaj przysmaków, aby karmić zwierzęta i opiekuj się nimi
  • Nowe wzmocnienia Bergsonów związane ze zwierzętami (dodatkowe punkty doświadczenia, większa szybkość ruchu i nie tylko)
  • Nowe interaktywne wydarzenia w domu rodziny
  • Ponad 100 nowych animacji pokazujących życie Twoich nowych, zwierzęcych przyjaciół

Treasure Pack – bezpłatna aktualizacja:

  • 6 nowych Błogosławieństw
  • 8 nowych przedmiotów: talizman ochrony, żelazna skóra i inne
  • 12 nowych Boskich Reliktów: Burning Edge, Ferocious Shards, Wand of Protection i inne

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się