Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Chernobylite – polski survival horror na pierwszym gameplay’u

Nadszedł wreszcie czas, żeby zaprezentować pierwsze, oficjalne wideo z rozgrywki Chernobylite. Obejrzyj zwiastun i zanurz się w niezwykle realistycznej scenerii Czarnobyla i opuszczonego miasteczka Prypeci.

Kampania Chernobylite na Kickstarterze rozpoczęła się zaledwie tydzień temu, a developerom z The Farm 51 już udało się zebrać ponad 86,000 dolarów, z czego pierwsze 50,000, a więc połowę założonego celu, w zaledwie 2 dni.

Projekt nadal potrzebuje jednak wsparcia graczy, żeby udało się zrealizować główny cel, jaki postawiło sobie gliwickie studio. A więc możliwie jak najdokładniejsze zeskanowanie Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia włącznie z umieszczonym w jej sercu reaktorem atomowym. Studio dysponuje potrzebną do tego, autorską technologią – Reality 51 oraz niezbędnym doświadczeniem, a więc jedyne czego jeszcze brakuje, to finansowe wsparcie graczy. Można go udzielić odwiedzając stronę kampanii w tym miejscu.

Chernobylite pojawi się na PC i konsolach. Gra właśnie pozyskuje fundusze na Kickstarterze w celu rozszerzenia i poprawy głębi swobodnej eksploracji.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%