Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Chernobylite – polska gra na dużym gameplay’u

Deweloper pokazuje długi, nie poddawany żadnej edycji gameplay Chernobylite, a w nim zupełnie nowe lokacje, powstałe dzięki wsparciu społeczności Kickstartera.

Wciel się w rolę fizyka, który tuż przed katastrofą pracował w elektrowni, a teraz, po 30 latach postanawia stawić czoła demonom przeszłości i wrócić na miejsce, w którym zaginęła jego ukochana. Przygotuj się na nieprzewidywalne obroty akcji, trudne do pokonania zagrożenia, zarówno naturalne jak i nadprzyrodzone. Pokonuj przerażające monstra, które przybyły z alternatywnej rzeczywistości i postaraj się nie postradać zmysłów.

Chernobylite to najnowsza produkcja z gatunku survival horror od studia The Farm 51, twórców uznanej na całym świecie gry Get Even. To tytuł, który łączy swobodną eksplorację świata z nieliniowym opowiadaniem historii, emocjonującą, pełną wyzwań i potyczek rozgrywką, a także unikalnym systemem wytwarzania przedmiotów. I nieustannie będzie stawiał przed graczem szereg wyzwań.

Chernobylite pojawi się we wczesnym dostępie na Steam już jesienią tego roku. Premiera ostatecznej wersji gry została zaplanowana natomiast na 2020 rok, kiedy to tytuł ma pojawić się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Cechy rozgrywki:

  • Odkrywaj piękną, a jednocześnie przerażająco dokładną rekonstrukcję Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia zeskanowanej w 3D;
  • Współpracuj lub rywalizuj z innymi stalkerami ze Strefy. Pamiętaj jednak, że nigdy nie możesz im ufać, bo każdemu przyświeca jakiś ukryty cel. Zawsze;
  • Staw czoła znanym i nieznanym Ci dotąd zagrożeniom;
  • Zanurz się w nieliniowej, ekscytującej opowieści, w której fikcja miesza się z rzeczywistością;
  • Zrób dobry użytek ze swojej wiedzy z zakresu fizyki i chemii, aby stworzyć sprzęt niezbędny do przetrwania i efektywnie zarządzać zapasami;
  • Walcz z przerażającymi potworami i demonami, które przybyły z alternatywnej rzeczywistości;
  • Zbieraj i analizuj dane za pomocą zestawu zaawansowanych narzędzi do badania skażonego środowiska.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%