Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Chernobylite – Polacy zapraszają do Strefy Wykluczenia nowym zwiastunem

Dobra wiadomość dla wszystkich graczy, którzy marzą o eksploracji Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia bez wychodzenia z domu. Na Kickstarterze wystartowała kampania dla najnowszego tytułu The Farm 51 – Chernobylite, wspierana przez nowy zwiastun fabularny.

Twórcy Chernobylite chcą sprawić, aby każdy gracz marzący o odwiedzeniu Prypeci nie tylko miał taką możliwość, ale przede wszystkim mógł wirtualnie eksplorować Zonę, odwzorowaną w możliwie jak największej liczbie szczegółów. Dlatego też ostatnie 5 lat poświęcili na rozwijanie autorskiej technologii skanowania Reality 51 oraz niezliczone wyprawy do Czarnobylskiej Stefy Wykluczenia.

Ostatnim etapem do osiągnięcia celu jest rozpoczęta właśnie zbiórka na Kickstarterze. Odważnych zapraszamy więc do wkroczenia do tego mrocznego, postapokaliptycznego świata, w którym rzeczywistość miesza się z urojeniami, zło wymyka się jakiejkolwiek definicji, a jedyną rzeczą pozwalającą zachować resztki zdrowych zmysłów, jest determinacja w dążeniu do odnalezienia ukochanej i odkrycia tajemnic z przeszłości.

Głos Igora – głównego bohatera gry, wydawał się tak jakby znajomy? Nic dziwnego, ponieważ wciela się w niego Aleksandr Vilkov – aktor znany z serii gier S.T.A.L.K.E.R. czy serii Metro.

Jeśli zatem spodobało Ci się to, co właśnie zobaczyłeś (i usłyszałeś), wesprzyj Chernobylite na Kickstarterze. Liczy się każda wpłata i każdy wpis!

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%