Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Chernobylite – nowa gra od polskiego studia The Farm 51

Twórcy FPS-a Get Even przedstawiają swój kolejny projekt. Spisek, horror, przetrwanie, miłość i obsesja w formie gry wideo. Oto pierwsze szczegóły.

The Farm 51 odpaliło na Facebooku profil nowej gry Chernobylite, która przeniesie nas do zony w pobliżu Elektrowni Jądrowej w Czarnobylu.

Tak deweloperzy opisują tajemniczy jeszcze projekt Chernobylite:

26 kwietnia, 1:23 czasu ukraińskiego. Dokładnie w tym dniu i czasie rozpoczęła się katastrofa nuklearna w Czarnobylu. Stopiony rdzeń płonącego reaktora nr 4 zmieszany z innymi substancjami chemicznymi stworzył wysoce radioaktywny materiał, który nie istniał nigdzie na świecie.

Zamierzamy opowiedzieć Wam historię Chernobylite: Spisek, horror, przetrwanie, miłość i obsesja w formie gry wideo.

Ale to dopiero początek. Jesteśmy deweloperem z Polski, który spędził dużo czasu w strefie wykluczenia w Czarnobylu zbierając wszystkie dane i materiały niezbędne do stworzenia doświadczenia opartego na survival horrorze. Chcemy przedstawić Wam głęboką, emocjonalną historię, angażujące doświadczenia survivalu i horroru, a także wizualnie przepiękne odtworzenie obszaru w Czarnobylu odtworzone na technologii Unreal Engine 4.

W nadchodzących miesiącach mamy poznać więcej informacji na temat gry. Oprócz materiałów z gry zobaczymy również zdjęcia i filmy z podróży twórców gry do Czarnobyla!

Chernobylite
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%