Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Chernobylite – mega aktualizacja Czerwony Las dostępna. Gra w promocji

Zgodnie z obietnicą złożoną przez twórców gry podczas prezentowania road mapy – mega aktualizacja gry Chernobylite, wprowadzająca Czerwony Las, jest już dostępna.

Oprócz nowej mapy w grze pojawiły się również zmiany w systemie przechowywania przedmiotów, dodano tryb swobodnej rozgrywki, a także kilka drobnych usprawnień wydajności. Ostatnimi czasy w grze zagościł również karabin szturmowy, system modyfikacji broni, nowe przedmioty oraz narzędzia. Warto wspomnieć, że od startu fazy wczesnego dostępu gra została przetłumaczona na kilka kolejnych języków.

Warto wspomnieć, że Chernobylite jest obecnie dostępne z 30-procentowym rabatem na platformach Steam oraz GOG. W promocji płacimy za grę 69,99 zł.

Aktualizacja Chernobylite – co nowego?

  • Czerwony Las – zupełnie nowe miejsce przeznaczone do swobodnej eksploracji. Odwiedź słynny radioaktywny bór i ukończ wszystkie misje w tych niesprzyjających warunkach.
  • Zmiany w bazie – od teraz gracze będą mogli przechowywać swoje łupy w zupełnie nowy sposób oraz modyfikować swoją broń.
  • Tryb swobodnej rozgrywki – ten tryb pozwala graczom wybrać dowolną lokację w preferowanej konfiguracji pogodowej, wraz z wybranymi dostępnymi tam misjami. Gracz może włączyć lub wyłączyć zdarzenia losowe, a nawet rozpocząć rozgrywkę z wszystkimi dostępnymi broniami i umiejętnościami.
  • Poprawa wydajności – gra jest nieustannie optymalizowana, a gracze ze słabszą specyfikacją sprzętową powinni zauważyć wyraźną poprawę w wydajności.

Dodatkowo, jeszcze przed świętami gracze będą mogli spotkać deweloperów podczas streamów na platformie Steam, w czwartek oraz piątek o godzinie 17:00 naszego czasu. Spodziewajcie się prezentów świątecznych i konkursów z nagrodami.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%