Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Chernobylite opuści Early Access w 2021 roku. Polska gra doczeka się pełnego wydania

The Farm 51 ujawniło, że Chernobylite zadebiutuje w pełnej formie w 2021 roku. Gra ma pojawić się na PC, konsole aktualnej i nadchodzącej generacji.

Polski survival Chernobylite powstaje już od dłuższego czasu i aktualnie można go nabyć w Steam Early Access. Póki co gra rozwija się bardzo dobrze i gracze nie mają na co narzekać. Jak twierdzi studio The Farm 51 – deweloperzy spełnili już znamienitą większość swoich obietnic odnośnie treści. Oczywiście produkcja stale otrzymuje kolejne aktualizacje. Na stronie gry na Steam pojawiło się ogłoszenie twórców.

Jesteśmy zaledwie kilka kroków od najważniejszego dnia dla Chernobylite – premiery. Mimo, że czasu jest mało, wciąż intensywnie pracujemy, żeby dowieźć Wam nową zawartość i ulepszenia w grze, a jednocześnie polujemy na bugi i glitche, które znaleźliśmy (również dzięki Wam). Wszystko to, byście mieli jak najwięcej frajdy z gry!

~The Farm 51

Niektórzy zastanawiają się kiedy dokładnie gra ukaże się w pełnej, zadowalającej deweloperów formie. Mamy dla Was świetną wiadomość.

The Farm 51 połączyli siły z wydawcą All in! Games i wypuszczą Chernobylite jeszcze w 2021 roku. Gra poza PC trafi też na konsole nowej i aktualnej generacji. Do czasu premiery twórcy zamierzają dodać do gry jeszcze sporo treści, w tym bronie, lokacje i nowe zadania.

Jeśli więc martwiliście się o to, że produkcja utkwi w stadium permanentnego wczesnego dostępu, to już możecie przestać. Tytuł rozwija się bez większych przeszkód i zbiera pozytywne opinie od graczy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się