Cyberpunk 2077 patch 1.2

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

CD Projekt rozpoczął negocjacje z inwestorami, których zawiódł Cyberpunk 2077

Czas na dalszy ciąg rozwoju informacji w sprawie pozwu zbiorowego przeciwko polskiej firmie CD Projekt. Rozpoczęły się negocjacje ugodowe z grupą inwestorów, która pozwała wydawcę w związku z nieudaną premierą gry Cyberpunk 2077.

W ramach przypomnienia na wstępie dopowiem, że na przestrzeni ostatnich miesięcy w USA złożono łącznie 4 pozwy zbiorowe przeciwko wydawcy CP2077 m.in. za wprowadzanie w błąd inwestorów o stanie premierowym produkcji. W maju tego roku doszło jednak do skonsolidowania spraw, a teraz czas na kolejny krok – negocjacje ugodowe.

Jak czytamy w raporcie opublikowanym na łamach bankier.pl, CD Projekt stara się obecnie o dojście do potencjalnej ugody z inwestorami, jednakże wygląda na to, że można mówić dopiero o samym początku tego etapu. Co ciekawe, choć wydaje się to być normalnym dopiskiem na samym końcu dokumentu, pod koniec można przeczytać następujące słowa:

Podkreślić również należy, że przystąpienie do rozmów dotyczących potencjalnego zawarcia ugody w żadnym wypadku nie oznacza akceptacji ze strony Spółki lub członków jej Zarządu jakichkolwiek zarzutów zawartych w pismach procesowych złożonych przez stronę powodową.

W razie dalszego rozwinięcia sprawy CD Projektu i pozwu zbiorowego będziemy informować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%