CD Projekt: Cyberpunk 2077 ma już zaplanowaną datę premiery

Prezes spółki mówi o nowej grze oraz o tym, czy można przebić sukces Wiedźmina 3.

Adam Kiciński przypomina podczas rozmowy z Money.pl, że oceny Wiedźmina 3 wynoszą lekko ponad 9/10, a Cyberpunk 2077 zawalczy oczywiście o lepsze noty, choć będą to dziesiąte części procenta. Pod względem sprzedażowym prezes spółki mówi wprost, że większy sukces jest oczywiście jak najbardziej realny.


Co ciekawe, CD Projekt ma już ustaloną datę premiery Cyberpunk 2077, lecz nie zamierza jej na razie zdradzać, ponieważ nadal chce, by oczy graczy były zwrócone na Dziki Gon, który przynosi spółce spore zyski (w pierwszych 6 tygodniach od premiery sprzedało się 6 milionów sztuk gry).

Istnieje życie poza Wiedźminem. Od dłuższego czasu pracujemy nad kolejną grą: Cyberpunk 2077, czyli zupełnie inna rzeczywistość, przyszłość, korporacje, świat zdecydowanie nie czarno-biały. Mamy zaplanowaną datę premiery, ale powiemy o niej, gdy będziemy gotowi rozpocząć promocyjne działania. Na razie skupiamy się na Wiedźminie i nie będziemy odciągać uwagi graczy od produktu, który jest obecnie dostępny, monetyzuje się i w każdej chwili może dostarczyć nowym graczom fenomenalnej zabawy – mówi Adam Kiciński, CD Projekt.

Całą rozmowę z prezesem Kicińskim możecie obejrzeć na łamach Money.pl.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

39 Shares
Share39
+1
Tweet