Gracz wytatuował sobie logo twórców Call of Duty: Warzone na pośladku

Raven Software - tatuaż na pośladku - Call of Duty Warzone
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wyobraźcie sobie, że bardzo kochacie Call of Duty: Warzone (w sumie niektórzy nie muszą tego sobie wyobrażać). Niestety, twórcy produkcji wprowadzają bardzo niewygodną zmianę, a Wy oferujecie tatuaż z logo studia na pośladku w zamian za jej cofnięcie.

Tak dokładnie zrobił Swagg z FaZe Clan (popularna drużyna esportowa), który wśród społeczności graczy jest znany również z bycia streamerem. Widzicie, w Warzone istniała przez większość sezonów możliwość zakupu za 10 000 waluty (darmowej, zbieranej jedynie na czas meczu) specjalnej skrzyni, która pozwala wybrać swój własny zestaw broni. Niestety, od niedawna twórcy opóźnili zakup zrzutu na późniejszy etap rozgrywki, co nie spodobało się wielu graczom.

Swagg napisał 7 stycznia na Twitterze w odpowiedzi na wpis Raven Software o zmianach w aktualizacji Call of Duty: Warzone następujące słowa:

Wytatuuję sobie (logo – dop. red.) Raven Software na moim prawym poliku dla Was, byście cofnęli zmianę związaną ze zrzutem.

– napisał Swagg na Twitterze

Nie trzeba było długo czekać, by zobaczyć zapowiedzianą dziarę w jego social mediach. Tak oto wygląda od niedawna prawy pośladek słynnego gracza:

Najwidoczniej logo Raven Software w formie tatuażu na pupie spodobało się aż tak bardzo samym twórcom gry, że… postanowili dać je na swoje profilowe. Ciężko nazwać zdjęcie twarzowym, ale na pewno rzuca się w oczy.

Call of Duty Warzone - tatuaż pupa pośladki logo Raven Software

Pozwólcie, że nie skomentuję zaistniałej sytuacji, ale jeśli Wy chcecie podzielić się swoją opinią, to proszę bardzo. Sekcja komentarzy jest Wasza.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie