Czy to gracz? Czy to samolot? Serwer Call of Duty: Warzone sam nie wie

Call of Duty Warzone Pacific - Caldera - wyspa odrodzenia
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Call of Duty: Warzone to niezwykle popularna gra w ostatnim czasie. Być może przyczyniły się do tego liczne błędy, o których często jest głośno w mediach. Tym razem przychodzę do Was z kolejnym, który ostro napsuł krwi pewnemu graczowi podczas ogromnego turnieju.

Cała sytuacja wydarzyła się podczas Twitch Rivals Call of Duty: Warzone, gdzie w puli wygranej było aż 75 000 dolarów (ok. 307 000 zł). Gracz o nicku Buzro wygrał walkę w gułagu, która pozwoliła mu powrócić na teren Caldery – najnowszej mapy w grze. Tego, co stało się chwilę później, chyba nikt się nie mógł spodziewać.

Jak widać, serwer z jakiegoś powodu po zrespawnowaniu Buzro zaczął się gubić w tym, czy gracz jest żołnierzem, czy może jednak samolotem. Choć wygląda to przekomicznie, zawodnikowi na pewno do śmiechu nie było. Szczególnie, jak w momencie wylądowania cała gra się zawiesiła, co tylko opóźniło dalszy przebieg turnieju.

Cóż, nie trzeba było długo czekać na negatywny odzew ze strony społeczności graczy. Trzeba przyznać, że jest to dość absurdalne, gdy organizowane są turnieje o tak ogromnej puli pieniędzy, a podczas nich mogą się dziać takie rzeczy. To przecież może się wydarzyć każdemu w dowolnym momencie.

Miejmy wszyscy nadzieję, że wraz z nowymi patchami się to zmieni. Być może dla deweloperów najważniejszym było w ostatnim czasie dodanie nowego systemu anti-cheat, a dopiero teraz skupią się na usunięciu pozostałych bugów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie