Event świąteczny w Call of Duty: Vanguard i Warzone pozwoli zgarnąć karnet bojowy

Call of Duty Warzone i Vanguard - event festive fevor 2021 - żołnierz w sweterku świątecznym z elfem z nożem na barku
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ho, ho, ho! Święta zbliżają się wielkimi krokami nie tylko w prawdziwym życiu, ale także w Call of Duty: Warzone i Vanguard. Świąteczny klimat w wydaniu “na śmieszno” wejdzie do produkcji jeszcze w tym tygodniu.

Już 17 grudnia 2021 roku rozpocznie się event świąteczny w Call of Duty: Warzone i Vanguard. Wraz z nim poza przystrojonymi mapami czekać Was będzie także masa nowych trybów, przedmiotów do zdobycia i wiele więcej. Zobaczcie klimatyczny zwiastun, który prezentuje nową zawartość.

Vanguard zaoferuje m.in. tryb, w którym gracze ukrywać na mapie małe elfy, a pozostali gracze będą musieli je znaleźć. Podczas innych rozgrywek może pojawić się Krampus, czyli demoniczna postać z wielkimi rogami. Oczywiście będzie on zagrożeniem dla graczy, dlatego lepiej na niego uważać. Jest tego znacznie więcej, więc tym bardziej zachęcam zajrzeć do tej produkcji za 3 dni.

Natomiast w Warzone pojawią się specjalne choinki, pod którymi gracze będą mogli znaleźć prezenty. Jeśli jednak wyleci im węgiel ze skrzyń to biada im. Krampus będzie czekał za rogiem i spróbuje zabrać ich na drugą stronę.

Warto wspomnieć, że obie gry zaoferują podczas trwania eventu 6 wyzwań, za których wykonanie można zgarnąć nagrody takie jak np. podwójny XP lub nawet karnet bojowy. Samodzielny jego zakup wiąże się z zapłaceniem 9,99 Euro, co dla wielu małą kwotą za cyfrową zawartość nie jest.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie