Call of Duty Vanguard - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Do premiery CoD Vanguard jeszcze półtora miesiąca, a grę już zalewają cheaterzy

Beta Call of Duty Vanguard trwa w najlepsze i na razie nie wróży dobrze jakości produkcji. Przynajmniej pod względem zabezpieczeń przeciwdziałających oszustom.

Gracze donoszą, że w grze bardzo łatwo natknąć się na oszustów. Jest ich bardzo wielu i oszustwa przybierają wszelakie formy: od wallhacków po aimboty. Co więcej, w grze działają nawet niektóre cheaty podobne do tych z Call of Duty Warzone.

Co ciekawe, jednym z elementów kampanii marketingowej Call of Duty Vanguard jest… promowanie systemu anty-cheat do nowej odsłony CoD i Warzone. Activision obiecuje jednak, że takowy pojawi się później w tym roku. Miejmy nadzieję, że będzie sobie dobrze radził.

Warto wspomnieć, że wydawca zabrał się za walkę z oszustami w jeszcze inny sposób. Jeśli oszukiwaliście w CoD Warzone i daliście się przyłapać, z automatu otrzymujecie bana w Vanguard. Choć nie rozwiązuje to w pełni problemu z oszustami, w pewien sposób ograniczy ich działania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się