0 komentarzy

Czyżbyśmy poznali datę pokazu Call of Duty Vanguard?

Tom Henderson przekazał informację o dacie pokazu najnowszej gry z serii Call of Duty. Warto nadmienić, że pierwotny wpis z Twittera zdjął właściciel praw autorskich. Pojawiły się jednak nowe informacje.

W sieci pojawiła się plotka, według której poznaliśmy datę pokazu Call of Duty Vanguard. Rzekomo już 19 sierpnia bieżącego roku ujrzelibyśmy jakieś materiały z gry. Nie jest ona jednak potwierdzona przez samych deweloperów. Tę niepewną informację przekazał dalej Tom Henderson, który jest uznawany za wiarygodne źródło. Oryginalny tweet z tą datą, pochodzi z profilu NEXTGEN, gdzie właściciel praw autorskich (Activison?) usunął wpis.
AKTUALIZACJA

Poniżej powinny się znajdować wpisy z Twittera Toma Hendersona, jednak zostały one usunięte.

https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1425417642391838721

W chwili tworzenia tekstu pojawiły się nowe informacje. Tom Henderson napisał, że 4 osoby (zapewne związane z projektem) potwierdziły wcześniejsze informacje. Tak więc 19 sierpnia otrzymamy coś związanego z Call of Duty Vanguard. Nie jest więc pewne, czy chodzi bezpośrednio o grę. Ponadto informacje o pokazie/wydarzeniu zostaną dzisiaj rozesłane do wybranych osób (chroni ich oczywiście klauzula poufności) około godziny 19:00 czasu zachodnioeuropejskiego.

https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1425441545671647232

Na ten moment wiemy, że osiemnasta już odsłona Coda ma pojawić się jeszcze w czwartym kwartale tego roku (październik-grudzień). Zagramy w nią na PC, PlayStation 5, Xbox Series X oraz konsolach starszej generacji. Dziwi fakt, że premiera coraz bliżej, a my wciąż niewiele wiemy o produkcji. O settingu twórcy powiedzieli jedynie, że „jest znany i lubiany przez fanów”. Cóż, ile fanów, tyle gustów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się