Call of Duty WWII i Vanguard- żołnierze na polu bitwy i samoloty w tle

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Call of Duty Vanguard we wstępnych, oficjalnych szczegółach. Lubiany setting, platformy i premiera w tym roku

Activision ujawniło wreszcie pierwsze szczegóły Call of Duty Vanguard. Potwierdzono platformy docelowe i kwartał debiutu oraz zajawiono setting.

Doniesienia na temat Call of Duty Vanguard nie należą do pozytywnych. O grze wciąż wiemy stosunkowo niewiele (przynajmniej z oficjalnych źródeł), a jej premiera powinna nastąpić w ciągu paru miesięcy.

Activision zorganizowało konferencję z inwestorami, na której ujawniono między innymi pierwsze oficjalne informacje na temat gry. Wydawca potwierdza, że produkcja zaoferuje znany fanom i lubiany setting. Dodatkowo premiera ma odbyć się w tym roku bez przeszkód.

Nasze zespoły nadal ciężko pracują nad nową, wysokobudżetową odsłoną Call of Duty, planowaną na czwarty kwartał (bieżącego roku – red. ).
Jesteśmy przekonani, że ta gra przyjmie się bardzo dobrze – od settingu, który nasi fani znają i kochają, po niesamowitą ilość zawartości, w tym obszerny plan Live Ops (czyli eventów, tymczasowych trybów i tym podobnych – red. ).

– powiedział prezes i COO Activision, Daniel Alegre, na konferencji z inwestorami
Źródło: VGC

Dodatkowo potwierdzono, że Vanguard ukaże się nie tylko na PC, PS5 i Xbox Series. Gra trafi też w ręce osób, które nadal grają na starszej generacji konsol.

Na ujawnienie kolejnych konkretów musimy jeszcze poczekać. Bardzo możliwe, że pełna prezentacja gry odbędzie się na sierpniowych targach Gamescom. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość jeszcze tylko krótką chwilę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się