Call of Duty: Modern Warfare Trilogy nadciąga na PS3 i X360

Powtórka z rozrywki.

Mieliśmy już malutki przeciek dotyczący trylogii Call of Duty: Modern Warfare, lecz tym razem czas na konkrety, choć nadal nieoficjalne.

Sieć sklepów Best Buy wrzuciła na swoją stronę internetową kartę produktu Call of Duty: Modern Warfare Trilogy (dowód poniżej) i co najciekawsze, taki pakiet ma zadebiutować na last-genach już w przyszłym tygodniu! Data premiery na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 została ustalona na 17 maja. Cena? Best Buy liczy sobie niecałe 30 dolarów, czyli około 116 złotych.

Trylogia ma zawierać Call of Duty 4: Modern Warfare, Modern Warfare 2 + DLC 1 (paczka z pięcioma mapami) oraz Modern Warfare 3. Na opublikowanym pudełeczku nie widnieje żaden dopisek Remastered, zatem będzie to powtórka z rozrywki prawdopodobnie w niezmienionej formie.

Odświeżona graficznie pierwsza część trylogii pojawi się natomiast na PC, PlayStation 4 i Xboksie One pod nazwą Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Tytuł ma być dostępny wyłącznie w pakiecie z nową odsłoną serii Call of Duty: Infinite Warfare (w wersji Legacy), która zadebiutuje na rynku w listopadzie tego roku.

Call of Duty: Modern Warfare Trilogy
Call of Duty: Modern Warfare Trilogy
Call of Duty: Modern Warfare Trilogy
Call of Duty: Modern Warfare Trilogy

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: