Call of Duty: Modern Warfare II do ogrania za darmo przez ograniczony czas

Call of Duty: Modern Warfare II do sprawdzenia zupełnie za darmo
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty: Modern Warfare II może nie jest najlepszą odsłoną serii, ale i tak udało się nadspodziewanie dobrze. Gracze mogą liczyć na darmowy weekend multiplayer.

Nowe MWII może nie zrównało się z tym, czego w historii Call of Duty już doświadczyliśmy (czyli głównie z pierwszym Modern Warfare w ogóle), ale to i tak jedna z najlepszych gier z tej serii. “Czuję tutaj nie tylko ducha całego cyklu, ale też przejaw „wychodzenia przed szereg” i faktycznego stosowania nowości. „Nowi” gracze, część fanów BF-a i po prostu entuzjaści multiplayerowego strzelania również znajdą tu sporo dobrego, nawet za taką cenę” – pisałem w swojej recenzji.

Grę można było wypróbować parę razy. Teraz jednak rozpoczyna się sezon czwarty, a co za tym idzie – dostaniemy potężny zastrzyk nowości. Łącznie jest tego naprawdę dużo. Dostaniemy nowe mapy, tryby, bronie, przedmioty kosmetyczne i oczywiście mnóstwo rzeczy w Warzone 2. Z kolei gracze nieposiadający płatnej wersji podstawowego MWII będą mogli liczyć na rozegranie paru meczów bez opłat. Przez ograniczony czas, rzecz jasna.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Call of Duty: Modern Warfare II, darmowy weekend startuje już dzisiaj, czyli 22 czerwca 2023 roku i potrwa do 26 czerwca. Daje to nam parę dni rozgrywki, które powinny wystarczyć, jeżeli zależy nam na przetestowaniu pozycji. Warto dodać, że nie zagramy w tryb singleplayer ani kooperację czy raidy. Nie doświadczymy też każdego trybu czy mapy, ale raczej nie powinno stanowić to problemu, bo zabawy będzie i tak co niemiara.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie