Nowe materiały z Call of Duty: Modern Warfare II potwierdzają intrygujący tryb rozgrywki

Call of Duty: Modern Warfare II - pliki bety dostępne do pobrania
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Do sieci wyciekły dwa zdjęcia prezentujące menu Call of Duty: Modern Warfare II. Jedno z nich potwierdza istnienie nowego trybu rozgrywki, który rzekomo jest inspirowany inną popularną strzelanką.

Autorem nieumyślnego przecieku są zawodnicy futbolu amerykańskiego, którzy mieli już okazję zapoznać się z nową produkcją Infinity Wars. Na jednym ze zdjęć widzimy napis „DMZ” czyli nazwę przewijającego się w przeciekach trybu mającego przypominać w zamyśle Escape from Tarkov. Choć na razie nie możemy być pewni, że tryb DMZ faktycznie przypomina popularną hardkorową strzelankę, biorąc pod uwagę źródło wspomnianych przecieków zdaje się to być prawdopodobne.

Drugie zdjęcie przedstawiające menu Modern Warfare II jest znacznie lepszej jakości od tego ujawniającego tryb DMZ i pozwala rzucić okiem na interfejs. Na rewolucję lub chociaż większą ewolucję – przynajmniej w kwestii menu gry – się nie zanosi.

Call of Duty: Modern Warfare II trafi na rynek już 28 października. Zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S, a plotki mówią, że pokaz rozgrywki multiplayer odbędzie się we wrześniu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie