Wiemy, kiedy powinniśmy spodziewać się pokazu trybu multiplayer do Call of Duty: Modern Warfare II

Call of Duty: Modern Warfare II z nowym trybem, który wkurzył fanów
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wiarygodny insider Tom Henderson wypowiedział się na temat pokazu trybu multiplayer do Call of Duty: Modern Warfare II. Pierwsze materiały powinny zostać pokazane wkrótce.

Nowe MWII zapowiada się całkiem nieźle, szczególnie dla wiernych fanów cyklu. Grafika wygląda o wiele lepiej, twórcy rozwijają znane “pod-uniwersum”, a do tego dostaniemy również nowe wcielenie samodzielnego Warzone. Co jednak dzieje się z trybem multiplayer?

O sprawie wypowiedział się popularny insider Tom Henderson. Na TryHardGuides zdradził informacje, które otrzymał od swoich źródeł. Jego zdaniem oficjalny pokaz “multika” nadejdzie na początku września. Deweloperzy powinni przecież wyrobić się przed startem bety, która wedle ostatnich informacji rusza w połowie września.

Do tego Activision lubi pozostawać przy starych przyzwyczajeniach, a pokazy trybów multi do poprzednich odsłon serii CoD również miały miejsce we wrześniu. Niestety, nie wiadomo na ten moment, jaka forma pokazu nastąpi. Spodziewamy się raczej zwiastuna z elementami rozgrywki, choć wedle Hendersona można oczekiwać transmisji na żywo. Czyżby pełnoprawny pokaz gameplayu? Być może, a przynajmniej taką mamy nadzieję.

Henderson podkreśla również, że nie powinniśmy martwić się późnym pokazem Call of Duty: Modern Warfare II multiplayer. Firma ma dokładnie zaplanowaną kampanię marketingową, więc decyzje na temat wszelkich zapowiedzi podjęto najpewniej sporo wcześniej. Nie wiemy jednak, czy Activision przewidziało jakąkolwiek formę ogrania trybu alfa dla szerszej publiki.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie