Oto kolejny teaser Call of Duty: Modern Warfare II. Powróci więcej znanych postaci

Call of Duty: Modern Warfare II - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W sieci pojawił się kolejny materiał zapowiadający Call of Duty: Modern Warfare II. Teaser przedstawia głównych bohaterów kampanii.

Activision potwierdziło, że w głównej roli osadzono doskonale znany fanom zespół Task Force 141, w którego skład wchodzą: kapitan John Price, Simon „Ghost” Riley, Kyle „Gaz” Garrick, Alejandro Vargas oraz John „Soap” McTavish. Fani Modern Warfare zobaczą więc wiele znajomych twarzy.

Nowy teaser nie ujawnia bezpośrednio settingu kampanii, ale przecieki wskazywały, że w grze zawalczymy z kolumbijskimi kartelami narkotykowymi. Na razie nadal nie mamy co do tego pewności, a i z samego materiału trudno coś więcej wywnioskować.

Activision przypomniało również o dacie udostępnienia pierwszych konkretnych materiałów z Call of Duty: Modern Warfare II – pojawią się one już 8 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Być może to właśnie wtedy ujrzymy pokaz rozgrywki.

Choć nie jestem wielkim fanem Call of Duty, bardzo ciepło wspominam Modern Warfare 2 z 2009 roku. Kampanię ukończyłem chyba ze trzy razy i trudno mi ukryć radość widząc powrót znanych bohaterów. Oby i nowe MW okazało się tak dobre.

Modern Warfare II zadebiutuje 8 października bieżącego roku. Nie poznaliśmy jeszcze platform docelowych.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie