Twórcy Call of Duty: Modern Warfare II obiecują wysłuchać graczy i ulepszyć grę na premierę

Call of Duty: Modern Warfare II ma zostać ulepszone na premierę
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Activision obiecuje, że fani zostaną wysłuchani. Gracze zgłaszający swoje uwagi co do bety Call of Duty: Modern Warfare II mają przysłużyć się w ulepszeniu gry.

Call of Duty: Modern Warfare II niespodziewanie okazało się naprawdę udaną grą, a przynajmniej wedle tego, co pokazała nam beta. Ta nie trwała jednak za długo, a i tak nie było dostępu do wszystkiego, co ostatecznie tytuł ma zaoferować. Premiera zbliża się wielkimi krokami, a Infinity Ward dostało naprawdę potężny odzew ze strony graczy bety.

Call of Duty: Modern Warfare II jeszcze lepsze na premierę

Firma już wcześniej, pomiędzy wcześniejszymi datami rozgrywek testowych, aktualizowała grę na bieżąco. Gracze zgłaszali swoje uwagi m.in. w stosunku do widoczności przeciwników czy odgłosów ich kroków. Dostało się też paru niezbyt zbalansowanym broniom. Wiele z tych sugestii doczekało się zaadresowania w aktualizacji, ale jest jeszcze trochę do poprawy.

Podczas gdy opinie na temat dźwięku kroków były bardziej pozytywne podczas drugiego weekendu bety, zauważyliśmy wasze ciągłe uwagi na ten temat i będziemy kontynuować balansowanie dźwięku kroków wroga/przyjaciela przed premierą. Widoczność wrogów to kwestia, która pojawiła się w obu weekendach naszej bety. Wielu z Was zauważyło poprawę w drugim tygodniu, ale będziemy starali się to poprawić, aby umożliwić lepsze wizualne śledzenie przeciwników, które nie ogranicza się do tradycyjnej tabliczki z nickiem.

– czytamy na blogu studia

Twórcy wyjaśniają również, że wielu graczy chciało poprawek związanych z rozwiązywaniem lobby, co również ma trafić do ostatecznej wersji gry. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, iż beta MWII okazała się wielkim sukcesem.

Gracze Call of Duty sprawili, że otwarta beta MWII była największą betą w historii Call of Duty – najwięcej graczy, najwięcej rozegranych godzin i najwięcej rozegranych meczów na platformach PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series X, S oraz PC.

– czytamy w innym wpisie

Tytuł debiutuje 28 października, ale posiadacze cyfrowej wersji gry zagrają w kampanię już 20 października. Do tej pory lepiej uważać na spoilery w internecie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie