Uważajcie na spoilery z Call of Duty: Modern Warfare II, bo właśnie wyciekły

Call of Duty: Modern Warfare II z
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Nie musicie się martwić, w poniższym tekście nie znajdziecie żadnego spoilera z Call of Duty: Modern Warfare II. Uważajcie jednak, bo mogą zacząć pojawiać się w internecie.

Przecieki dzielą się na dwa rodzaje; ciekawe informacje o oczekiwanych (lub też nieujawnionych) grach wideo albo bezpośrednie konkrety na temat fabuły, postaci, rozgrywki. O ile taki wyciek GTA VI wydaje się tutaj idealnym przykładem tego pierwszego wymieszanego nieco z drugim, o tyle Call of Duty: Modern Warfare II padło ofiarą bezpośredniego ujawnienia szczegółów fabularnych.

W pewien sposób można dyskutować, czy są to w istocie spoilery, ale załóżmy, że jak najbardziej. Najwyraźniej komuś bardzo się nudziło, gdy można było ogrywać betę MWII, toteż postanowił pogrzebać nieco w plikach gry. Wcześniej pisaliśmy o nowym trybie rodem z Destiny, a teraz ktoś odkrył informacje dotyczące rozgrywki singleplayer.

Graczom udało się znaleźć w plikach nazwy lokacji, postaci gracza oraz jednostki, do której należy, z podziałem na konkretne misje w ciągu całej kampanii. Nie są to więc jakoś szczególnie newralgiczne informacje, ale mogą zostać uznane za spoilery. Jeżeli komuś bardzo zależy na tym, aby dać Infinity Ward szansę na zaskoczenie go, lepiej przez jakiś czas powstrzymać się od buszowania w internecie na temat gry.

Wątpię, aby internauci zaczęli rozsyłać te informacje na prawo i lewo. Jeżeli jednak stanowicie drugą grupę odbiorców i jesteście ciekawi, co czyha na Was w kampanii – możecie sami przekonać się o tym na Reddicie. Uwaga – przypominam, że są to spoilery. Premierę gry zaplanowano na 28 października 2022 roku.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie