Call of Duty dostanie kolejny całkowicie darmowy tryb rozgrywki

Call of Duty: Modern Warfare II z darmowym weekendem. Gra za darmo
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Już wkrótce seria Call of Duty wzbogaci się o kolejny darmowy wariant rozgrywki. W Warzone 2.0 znajdziemy wyciekły jakiś czas temu tryb DMZ, który ogramy całkowicie bezpłatnie.

DMZ ma toczyć się na całej mapie Warzone, choć będzie się mocno różnić od klasycznego battle royale. Istotną rolę w całej rozgrywce odegrają kierowani przez sztuczną inteligencję przeciwnicy.

Rozgrywa się na całej mapie, a SI zajmuje duże fragmenty mapy i są to śmiertelnie niebezpieczni przeciwnicy, którzy budzą szacunek. Musisz na nich uważać. Patrolują obszary, zajmują Twierdze i będą się wzmacniać w oparciu o działania gracza.

– powiedział Game Director Jack O’Hara

Nowy tryb ma dawać graczom sporo swobody w tym, jak będą grać. Możemy pobawić się w łowców innych graczy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby skupić się na eksploracji.

Możesz działać głośno lub po cichu. Możesz polować na innych graczy lub całkowicie ich unikać. Możesz też po prostu zdecydować „Hej, zbadam sekrety Al Mazrah i zobaczę, co tam jest”.

– kontynuował

To nie koniec nowości zmierzających do Call of Duty: Warzone 2.0. W tym miejscu znajdziecie zwiastun prezentujący wszystkie zmiany i świeże rozwiązania zmierzające do darmowej produkcji Activision.

DMZ zostanie udostępnione wraz z premierą Warzone 2.0, już 16 listopada.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie