Call of Duty: Warzone 2.0 to już żadna tajemnica. Znamy datę premiery

Call of Duty: Warzone 2 z sensowną łatką. Amunicja przeciwpancerna nie jest już przeciwpancerna
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Activision potwierdziło, kiedy zagramy w Call of Duty: Warzone 2.0. Poznaliśmy też wszystkie najważniejsze szczegóły produkcji.

Nowe wcielenie szalenie popularnego battle royale trafi w ręce graczy już 16 listopada. Produkcja będzie dostępna na PC (dzięki Battle.net i Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

W grze pojawi się zupełnie nowa mapa, Al Mazrah. Lokacja zawrze w sobie osiemnaście punktów zainteresowania, w tym miejscówki inspirowane mapami z Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 roku. Co więcej, w lokacji znajdziemy twierdze wypełnione sterowanymi przez sztuczną inteligencję przeciwnikami, których pokonanie zapewni nam dostęp do cennych przedmiotów.

Nowa lokacja to jedno, ale Activision przygotowało też inne istotne nowości. Całkowicie przebudowano system pływania i walki na wodzie, co pozwoli graczom na zaangażowanie się w więcej różnorodnych starć.

Oczywiście nie zabraknie też pojazdów naziemnych. W nowym Warzone pojawi się ich ponad tuzin, co bez wątpienia ucieszy fanów dynamicznych batalii. O zdobyte maszyny będzie jednak trzeba dbać – szykujcie się na dopompowywanie opon i szukanie paliwa.

To jedynie część nowości zmierzających do Call of Duty: Warzone 2.0. Wygląda na to, że Activision stawia na bardziej taktyczną akcję, która będzie mocno różnić się od tego, co mogliśmy doświadczyć w poprzednim battle royale. Nic dziwnego, że starsze battle royale wciąż będzie działać – to w gruncie rzeczy zupełnie inna gra.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie