Do końca 2023 roku rzekomo ukażą się aż cztery gry Call of Duty. Przecieki brzmią intrygująco

Call of Duty Vanguard - żołnierz strzela strzela i wrzeszczy
Mobile PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Znany leaker Tom Henderson twierdzi, iż do końca 2023 roku dostaniemy cztery gry z cyklu Call of Duty. Oficjalnie wiemy o trzech z nich. Co z pozostałą?

Seria CoD się rozwija, choć po przejęciu przez Microsoft może doczekać się fundamentalnych zmian. No ale jeszcze nie teraz.

Call of Duty to nie tylko główne części cyklu

Activision Blizzard niedawno potwierdziło dwie kolejne gry z cyklu Call of Duty. Warzone 2 i CoD Modern Warfare II ukażą się w tym roku, choć raczej dla nikogo nie powinno być to zaskoczeniem. W końcu plotki o kolejnych częściach w internecie pojawiają się już od dawna.

Tom Henderson, który jest źródłem wielu wspomnianych plotek, ponownie wzbudził ciekawość fanów marki. W poście na Twitterze stwierdził, iż do końca 2023 roku powinny ukazać się cztery gry CoD.

Technicznie rzecz biorąc, do końca 2023 roku ukaże się czwarty tytuł z serii Call of Duty. Modern Warfare II, Warzone 2, COD 2023 i coś jeszcze.

informuje Tom Henderson

Wspomniane powyżej tytuły są w zasadzie pewniakami. Niedawno w internecie pojawiły się także rzekome screeny z tej ostatniej produkcji. Czymże jednak może być „coś jeszcze”? Fani w internecie zaczęli spekulować o zremasterowanym Modern Warfare 3, ale wkrótce doczekaliśmy się wyjaśnienia.

Sam Henderson wyjawił, iż chodziło mu o… CoD: Warzone Mobile, które ponoć ma wyjść w tym roku. Tak, taka gra brzmi dość sensownie, choć zaskakujący udany CoD Mobile i tak posiada tryb battle royale. Być może jednak w przypadku Warzone Mobile doczekamy się dosłownego przeniesienia docenionej, darmowej produkcji. Warto wspomnieć, że Microsoft chciałby gier Activision Blizzard także na… Switchu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie