Call of Duty: Black Ops III – zobaczcie, jak się bawi w trybie multiplayer

Do sieci przedostają się kolejne materiały z nowej odsłony Call of Duty. 

Jakie jest Call of Duty: Black Ops III? Sporo przecieków już za nami. Niedawno widzieliśmy masakrowanie zombiaków, a teraz możemy spojrzeć na cztery mapy z trybu wieloosobowego. Musicie wziąć jednak pod uwagę, że poniższe materiały pewnie zostaną wkrótce zdjęte z YouTube, więc nie ociągajcie się z oglądaniem zbyt długo.


Przypominamy, że jutro będziemy mogli sami pograć w Call of Duty: Black Ops III. Tytuł debiutuje bowiem 6 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One. W przypadku starszych konsol nie liczcie jednak na grafikę zbliżoną do tego, co przedstawiają materiały na końcu newsa. Szykujcie się raczej na coś takiego.

 

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • igorsky

    kompletnie nie pojmuje jednej rzeczy… Dlaczego pod waszymi postami praktycznie nie ma żadnych komentarzy? Przecież to świetny portal, nie ociągacie się – newsy są wrzucane kilka razy dziennie… aż tak mało odbiorców?

    • planetagracza

      Też nie wiemy 😉 Staramy się codziennie dawać jak najwięcej najciekawszych informacji. Sporo osób woli też zostawić komentarz na Facebooku. Jeśli chodzi o odwiedziny, to jest ich naprawdę sporo. Także zachęcamy do udzielania się na stronie!

20 Shares
Share20
+1
Tweet