Call of Duty: Black Ops III – skończymy kampanię nawet po jednej misji

Co oczywiście nie oznacza, że nie będzie ich więcej w tym fabularnym trybie. Studio Treyarch podkłada nam jedynie dodatkową możliwość.

Odpalając kampanię w Call of Duty: Black Ops III nie będziemy musieli przechodzić wszystkich misji jedna za drugą. Już od początku gry wszystkie będą odblokowane i tylko od nas zależy, od której będziemy chcieli rozpocząć zabawę. Nic nie stanie zatem na przeszkodzie, by wystartować od ostatniej misji i od razu zobaczyć zakończenie gry.

Głupi pomysł? Studio Treyarch twierdzi, że wręcz odwrotnie. Deweloperzy tłumaczą, że dają nam po prostu większy wybór i nie ograniczają w tym, jak chcemy grać. Kogoś nie obchodzi fabuła, lecz chce zobaczyć filmik kończący kampanię? Niech zaczyna od końca. Osobom, które wolą tradycyjne przechodzenie zadań po kolei, nowa opcja przecież w niczym nie przeszkodzi.

Jeszcze raz przypominamy, że choć Call of Duty: Black Ops III zadebiutuje na PS3, X360, PlayStation 4, Xboksie One oraz PC, kampania fabularna nie będzie dostępna na dwóch pierwszych wymienionych sprzętach. Wszystko przez to, że last-geny są za słabe, by uciągnąć czteroosobową kooperację, która pojawi się w tym trybie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

49 Shares
Share49
+1
Tweet