Call of Duty: Black Ops III – Salvation z nowym zwiastunem trybu wieloosobowego

Call of Duty: Black Ops III – Salvation z nowym zwiastunem trybu wieloosobowego
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Salvation trafi w ręce graczy już 6. września.

Czwarty pakiet DLC prosto od studia Treyarch rozszerza Black Ops 3 o cztery ekscytujące mapy trybu wieloosobowego. Pakiet Salvation wnosi nową kreację klasycznej mapy z Black Ops 2 – Standoff, którą Treyarch przedstawił w formie miasta bezprawia rodem z dzikiego zachodu, a także znaną z World at War lokację Outskirts, która w nowej odsłonie staje się ufortyfikowanym kompleksem pełnym futurystycznych technologii.

Kolekcję dopełniają dwie zupełnie nowe mapy: mroczny, nawiedzony, średniowieczny zamek Citadel oraz Micro, czyli miniaturowa strefa walki mieszcząca się w całości na piknikowym stole.

Zwiastun pakietu Salvation:

Pakiet, oprócz czterech dedykowanych rozgrywce wieloosobowej map, zawiera również misję Revelations – opracowany przez Treyarch wstrząsający finał sagi trybu zombie Origins.

Salvation w pierwszej kolejności dostępne będzie na PlayStation 4 już 6 września 2016. Pakiet DLC dostępny jest w przedsprzedaży. Osoby, które zamówią Salvation przed premierą otrzymają dodatkowo ekskluzywny dynamiczny motyw na PS4.

Źródło: Materiał wydawcy

Call of Duty: Black Ops III – pierwszy zwiastun Salvation DLC Pack

Zakończmy to już raz na zawsze, co? – ekipa znana z historii Origins wreszcie stanie twarzą w twarz z tajemniczym Dr Monty oraz pradawnym złem, które ma tylko jeden cel: zniszczyć cały znany im świat. To kulminacja zmagań, na którą wszyscy czekali.

Pakiet dodatków Salvation zawiera cztery nowe mapy trybu multiplayer: Outlaw, Citadel, Rapture i Micro, a także Revelations – ekscytujące zakończeniem sagi Zombie Origins od studia Treyarch, które pracowało nad nią osiem lat.

Salvation będzie dostępne najpierw na PlayStation 4, już od 6 września 2016 roku. Zamawiając pakiet w przedsprzedaży będzie można otrzymać ekskluzywny, dynamiczny motyw na konsolę PS4.

Dodatek trafi w późniejszym okresie na PC oraz konsolę Xbox One, lecz konkretnego terminu jeszcze nie poznaliśmy. Można się jednak spodziewać, że posiadacze komputerów oraz sprzętu od Microsoftu poczekają na DLC okrągły miesiąc.

Activision chwali się sukcesem Black Ops III

Call of Duty cały czas sprzedaje się doskonale na całym świecie i wygląda na to, że seria nigdy nie była w lepszej kondycji. Najnowszy raport finansowy Activision pokazuje, że według danych od GFK Chart-Track oraz NPD Group, Call of Duty: Black Ops III jest najlepiej sprzedającą się grą obecnej generacji.

To świetne osiągnięcie dla całej marki Call of Duty, ale nie jest też zaskakujące. Black Ops III zostało już wcześniej okrzyknięte najlepiej sprzedającą się grą 2015 roku, a zostało przecież wydane w listopadzie. To dawało sporą szansę na to, że będzie jednocześnie jedną z najchętniej kupowanych przez graczy części serii Call of Duty.

Call of Duty XP – Snoop Dogg i Whiz Khalifa wystąpią na imprezie

Snoop Dogg i Wiz Khalifa będą gwiazdami Call of Duty XP, największego wydarzenia dla fanów Call of Duty w historii. Duet, który spotkał się już raz podczas wspólnej trasy koncertowej High Road Tour, zawładnie sceną podczas wspólnego występu w niedzielę 4 września w Forum Inglewood, co stanowić będzie zamknięcie tego wydarzenia Call of Duty.

Call of Duty XP będzie najlepszym możliwym wydarzeniem dla fanów gry – powiedział Rob Kostich, EVP oraz general manager, Call of Duty, Activision. – Od wielkich ogłoszeń, zaczynających się od trybu multiplayer Infinite Warfare, poprzez atrakcje na żywo inspirowane serią Call of Duty, aż do finału Call of Duty Championships, którego stawka wynosi 2 miliony dolarów, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Będzie to niesamowite przeżycie dla naszych fanów, zwłaszcza teraz, gdy występ Snoop Dogga i Wiz Khalify zamknie to epickie, kilkudniowe wydarzenie.

Organizowane przez Activision Call of Duty XP 2016 zaprezentuje emocjonujący finał Call of Duty World League Championship, Presented by PlayStation 4 rozgrywany w grze Call of Duty: Black Ops III, gdzie stawką będą 2 miliony dolarów. Ponadto, Call of Duty XP będzie miejscem światowej premiery oraz możliwości osobistego, własnoręcznego zapoznania się z trybem multiplayer Call of Duty: Infinite Warfare, trybem Zombies in Spaceland, trybem multiplayer Call of Duty: Modern Warfare Remastered i najnowszym DLC do Call of Duty: Black Ops III.

Fani będą także mieli możliwość wypróbować po raz pierwszy Call of Duty na PlayStation VR, i przekonać się na własnej skórze, jak to jest zasiąść za sterami Jackala, osobistego myśliwca z gry Call of Duty: Infinite Warfare. Inne atrakcje zawierają między innymi paintball na mapie Nuketown, gdzie fani będą mogli zmierzyć się między sobą w dynamicznej walce na przeniesionej do realnego świata mapie Nuketown z Call of Duty: Black Ops, wyzwać się na pojedynek na laserowej strzelnicy inspirowanej trybem Zombies in Spaceland oraz wiele innych. Interaktywne atrakcje będą dostępne dla uczestników w piątek, 2 września oraz sobotę, 3 września. Z powodu meczów Call of Duty World League Championship oraz koncertu, wszystkie atrakcje umiejscowione na zewnątrz, w tym także stacje do rozgrywki, zostaną zamknięte w niedzielę, 4 września.

Activision wprowadziło do sprzedaży pozostałą ilość biletów na Call of Duty XP, które zapewniają wejście na niedzielni koncert Snoop Dogga i Wiz Khalify. Ceny biletów zawierają dodatkowe opłaty.

Dla fanów, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w Call of Duty XP, niektóre atrakcje oraz Call of Duty World League Championships, prezentowane dzięki PlayStation 4, będą transmitowane na żywo w serwisie Twitch oraz YouTube.

Źródło: materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie