Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops Cold War – data beta testów gry

Już wkrótce rozpoczną się testy Call of Duty: Black Ops Cold War. Dostęp do bety otrzymają nie tylko osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe.

Activision pochwaliło się niedawno rozgrywką z kampanii nowej odsłony Call of Duty, jednak wiele osób wciąż chciałoby zapoznać się z rozgrywką wieloosobową. Dowiedzieliśmy się właśnie kiedy gracze będą mogli przetestować tryb multiplayer w wersji beta.

Pierwszeństwo w kolejce będą mieli posiadacze PlayStation 4. Dla nich testy rozpoczną się 8 października i dostęp otrzymają wszystkie osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe. Od 10 do 12 października beta Call of Duty: Black Ops Cold War będzie dostępna dla każdego posiadacza PS4.

15 października grę uruchomią posiadacze preorderu na pozostałych platformach, dwa dni później dołączą do nich wszyscy chętni gracze, a testy zakończą się oficjalnie 19 października.

Nie wiadomo jeszcze jakie tryby Call of Duty: Black Ops Cold War zostaną udostępnione do sprawdzenia, jednak najpewniej będzie ich więcej niż w trakcie alfy dostępnej tydzień temu.

Jak widać okazji do sprawdzenia nowego tworu Treyarch z pewnością nie zabraknie. Firma ewidentnie chce dać jak największej ilości graczy możliwość sprawdzenia gry przed zakupem, co naprawdę się ceni.

 Call of Duty: Black Ops Cold War ukaże się 13 listopada. Gra wyjdzie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X i Series S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się